Vietfood & Beverage 2017 - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Vietfood & Beverage 2017

9 sierpnia br. w Ho Chi Minh City rozpoczęły się targi Vietfood and Beverage 2017.

Jest to największa impreza  wystawiennicza dla branży rolno-spożywczej w Wietnamie. Oprócz firm polskich na targach stoiska zorganizowało 440 wystawców z Australii, Brazylii, Chin, Czech, Francji, Niemiec, Indii, Korei, Wietnamu, Włoch i wielu innych krajów. W ramach powyższych targów ofertę prezentuje jeszcze branża technologii przetwarzania i pakowania żywności (Propack Vietnam).

Organizowane przez ARR polskie stoisko narodowe jest położone w centralnym miejscu hali kompleksu Sai Gon Exhibition & Convention Center (SECC). Na stoisku swoją ofertę prezentuje 10 firm. Działa także stoisko Branżowego Programu Polskich Specjalności Żywnościowych, na którym odbywają się pokazy kulinarne. Polskie tradycyjne specjalności przyciągają Wietnamczyków chcących poznać nowe smaki.

W ramach misji gospodarczej towarzyszącej targom Vietfood and Beverage 2017 polscy przedsiębiorcy w dniu 8 sierpnia uczestniczyli w rozmowach B2B z potencjalnymi wietnamskimi partnerami, a także odwiedzili sieci handlowe w Wietnamie oraz zapoznali się z ich ofertą podczas store-checku.

Targi Vietfood and Beverage 2017 potrwają do 12 sierpnia 2017 r.