ZERO WASTE na Zielonym Targu za nami - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

ZERO WASTE na Zielonym Targu za nami

W sobotę 15 maja br. OT Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Poznaniu po raz 3 uczestniczył w cyklu wydarzeń pt. PRODUKT POLSKI na Zielonym Targu.

Wydarzenie wpisało się  już na dobre do kalendarza Zielonego Targu, a odwiedzający/kupujący pojawiają się  ponownie na stoiskach naszych wystawców.

Tym razem słoneczna pogoda sprawiła, że wydarzenie odwiedziło bardzo dużo gości, a  stoiska zorganizowane przez Oddział Terenowy w Poznaniu cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Wystawcy z kampanii Polska smakuje, oferowali kupującym m.in. miód, nabiał, przetwory, oleje.

W ramach akcji ZERO WASTE, kupujący, którzy dokonali zakupu, przynajmniej jednego produktu od wystawców z kampanii Polska smakuje,  do zakupów otrzymywali torbę na zakupy / bądź woreczki na owoce lub pieczywo. „Zero Waste – zero marnowania” – jest to styl życia w którym człowiek stara się generować jak najmniej odpadów, a tym samym nie zanieczyszczać  środowiska.

Kolejny Zielony Targ z udziałem  OT Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Poznaniu  odbędzie się 19 czerwca br. –  wówczas również będzie czekać na Państwa niespodzianka.

OT Poznań

Informacje z regionów