XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym w Szepietowie

W dniach 3-4 września br. na terenach wystawowych Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbyła się XXVII Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym

Jak co roku Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym przyciągnęły wielu krajowych jak i zagranicznych przedstawicieli agrobiznesu. Na terenach Agroareny zaprezentowali się czołowi producenci maszyn rolniczych,  urządzeń udojowych, firmy paszowe, nawozowe oraz instytucje obsługujące rolnictwo.

Wśród zwiedzających ogromnym zainteresowaniem cieszyło się stoisko resortowe, w którym zaprezentowały się instytucje takie jak KOWR, KRUS, ARiMR oraz MRiRW. Przybyli goście mieli okazję do bezpośredniej rozmowy ze specjalistami w swoich dziedzinach.

Podczas wystawy rolnicy zaprezentowali swoje najlepsze okazy zwierząt a ich trud został doceniony przez komisje konkursowe, które wyłoniły superczempiony. Puchary oraz nagrody rzeczowe w superchempionatach wręczyła Jadwiga Zabielska Dyrektor OT KOWR w Białymstoku, które ufundowała Dyrektor Generalna Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

OT Białystok

Informacje z regionów