XXVII Jesienne Targi Rolnicze „Wszystko dla rolnictwa” na Warmii i Mazurach - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

XXVII Jesienne Targi Rolnicze „Wszystko dla rolnictwa” na Warmii i Mazurach

W dniach 4-5 września br. w leśnej scenerii Warmińsko-Mazurskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Olsztynie odbyły się XXVII Jesienne Targi Rolnicze „Wszystko dla rolnictwa”.

Po raz kolejny Jesienne Targi Rolnicze „Wszystko dla rolnictwa” były doskonałą okazją do skorzystania z porad specjalistów i doradców rolnych, wymiany doświadczeń oraz zapoznania się z nowinkami technologicznymi w dziedzinie rolnictwa.

Dla miłośników przydomowych ogródków przygotowano bardzo szeroką ofertę nasadzeń bylin, krzewów, drzew owocowych oraz roślin ozdobnych.

Na targach nie zabrakło również części spożywczej gdzie smakosze mogli nabyć tradycyjne produkty spożywcze z całej Polski. Dla najmłodszych zwiedzających przygotowano spotkanie ze zwierzętami, które można spotkać w gospodarstwach rolnych.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentował Marcin Kazimierczuk – Zastępca Dyrektora OT w Olsztynie. W czasie targów funkcjonowało również stoisko informacyjno-konsultacyjne KOWR, gdzie pracownicy OT udzielali informacji o mechanizmach Wspólnej Polityki Rolnej i programach krajowych obsługiwanych przez KOWR.

OT Olsztyn

Informacje z regionów