XXI Podkarpacki Wojewódzki finał Olimpiady wiedzy BHP - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

XXI Podkarpacki Wojewódzki finał Olimpiady wiedzy BHP

W dniu 22 listopada br. w Rzeszowie odbył się XXI Podkarpacki Wojewódzki finał Olimpiady wiedzy BHP w rolnictwie indywidualnym dla uczniów szkół rolniczych.

Po raz kolejny przedstawiciele instytucji z branży rolniczej spotkali się w siedzibie organizatora  - Państwowej Inspekcji Pracy w Rzeszowie podczas wojewódzkiego finału XXI edycji „Olimpiady wiedzy z zakresu BHP w rolnictwie indywidualnym” zorganizowanej dla uczniów szkół rolniczych z terenu woj. podkarpackiego.  Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentował Dyrektor Oddziału Terenowego w Rzeszowie – Jerzy Borcz.

W obecnym finale uczestniczyło 13 finalistów, z różnych szkół kształcących w branży rolniczej. Olimpijczycy rozwiązywali test wiedzy, którego wyniki wyłoniły zwycięzcę. Najlepszym z uczestników okazał się P. Adam Gurdziel z Zespołu Szkół Technicznych w Leżajsku, którego do tego konkursu przygotowywał P. Kazimierz Błoński.

Laureaci konkursu, a także ich nauczyciele otrzymali cenne nagrody. Jednym z fundatorów był rzeszowski Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, który po raz kolejny wziął udział w tej imprezie.

Gratulujemy finalistom i życzymy im wielu sukcesów.

Informacje z regionów