Warsztaty fotograficzne w Kołobrzegu - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Warsztaty fotograficzne w Kołobrzegu

OT KOWR w Koszalinie zorganizował warsztaty fotograficzne dla lokalnych producentów żywności, zarejestrowanych w aplikacji mobilnej „Polska Smakuje”. Odbyły się one 6 marca br. w kołobrzeskiej hali „Millennium” podczas trwających targów branży gastronomicznej i hotelarskiej „Gastro Hotel”.

Celem szkolenia było przekazanie producentom wiedzy i praktycznych umiejętności z fotografii produktowej, które będą przydatne do profesjonalnego eksponowania swoich produktów na profilu producenta zarejestrowanego w aplikacji.

Warsztaty zawierały takie elementy jak: wprowadzenie do fotografii, podstawowe informacje na temat sprzętu fotograficznego, oświetlenie w fotografii produktowej, tło, otoczenie i rekwizyty w fotografii produktowej,  fotografia telefonem komórkowym czy przykłady oraz zajęcia praktyczne przy wykorzystaniu dostępnych produktów.

W warsztatach uczestniczyło ok. 30 producentów rolnych. Ocenili oni bardzo wysoko przydatność przekazanych informacji i zapowiedzieli, że będą wykorzystywać te praktyczne porady do promocji własnych produktów na swoich profilach „Polska Smakuje.

Informacje z regionów