Udany debiut „Sobotniego Bazarku na Bronowickiej” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Udany debiut „Sobotniego Bazarku na Bronowickiej”

W dniu 29 maja br. przed siedzibą Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie odbyło się pilotażowe wydarzenie pod nazwą „Sobotni Bazarek na Bronowickiej”.

„Sobotni Bazarek na Bronowickiej” spotkał się z bardzo dużym zainteresowaniem mieszkańców Szczecina i całego regionu. Dopisali również wystawcy, zarejestrowani na stronie internetowej „Polska smakuje”.

Wśród oferowanych produktów znalazły się między innymi sery kozie i krowie, miody, wędliny, zakwas buraczany i pieczywo orkiszowe. Nie zabrakło również domowych wypieków pań z Koła Gospodyń Wiejskich, sadzonek i wyrobów rękodzieła.

Swoje stoisko promocyjne zorganizował także KOWR OT w Szczecinie. Pracownicy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa odpowiadali na liczne pytania mieszkańców, dotyczące działalności ośrodka oraz rozdawali broszury informacyjne z ofertami sprzedaży i dzierżawy nieruchomości z Zasobu WRSP.

- Pragniemy, aby na terenie utworzonego bazarku producenci rolni i lokalni wytwórcy znaleźli stałe miejsce spotkań służące promocji oraz sprzedaży swoich wyrobów - mówi Agnieszka Śpiewak, p.o. Dyrektora KOWR OT w Szczecinie – Chcemy również pomóc naszym miejscowym producentom w odbudowaniu sprzedaży po pandemii, jeszcze lepiej ich poznać oraz pozwolić na zdobycie nowych klientów.

Mieszkańcy, którzy postanowili odwiedzić „Sobotni Bazarek na Bronowickiej” bardzo pozytywnie odnieśli się do inicjatywy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie. Zadowolenie byli również wystawcy, którym w ciągu ostatniego roku szczególnie brakowało bezpośredniego kontaktu z klientami.

 

OT Szczecin

Informacje z regionów