Targi Przemysłu Piekarniczego i Cukierniczego Bakepol - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Targi Przemysłu Piekarniczego i Cukierniczego Bakepol

W dniach 12 – 14.09.2019 r. odbyły się w Krakowie Targi Przemysłu Piekarniczego i Cukierniczego Bakepol. Na targach pojawili się profesjonalni piekarze i cukiernicy oraz szefowie piekarni i zakładów cukierniczych.

Wystawcy zaprezentowali profesjonalne i  bogato wyposażone stoiska, na których można było zobaczyć  najnowszą ofertę maszyn, urządzeń, dodatków i systemów, które wspierają produkcję dobrego pieczywa. Nie zabrakło również intersujących wykładów i warsztatów, na których zwiedzający mogli pogłębić swoją wiedzę na temat produkcji pieczywa najwyższej jakości.

W trakcie wydarzenia odbył się konkurs  dla piekarzy profesjonalistów oraz pasjonatów domowego i rzemieślniczego pieczywa MASTER BAKER 2019, dla zwycięzców którego nagrody ufundował Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Pracownicy OT KOWR w Krakowie przygotowali stoisko informacyjno-promocyjne, na którym promowali markę "Polska smakuje" oraz udzielali zainteresowanym informacji związanych z mechanizmami administrowanymi przez KOWR.

Informacje z regionów