Świąteczne paczki dla Bohaterów - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Świąteczne paczki dla Bohaterów

W dniu 23 grudnia br. w siedzibie Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie przedstawiciele Związku Żołnierzy NSZ odebrali paczki bożonarodzeniowe, które trafią na świąteczny stół kombatantów i weteranów wojennych z regionu.

Paczki są symbolicznym wyrazem pamięci o bohaterach i weteranach wojennych, którzy w okresie świąt wymagają szczególnej troski oraz opieki. W sumie w ramach akcji „Paczka bożonarodzeniowa dla kombatantów” KOWR OT w Szczecinie przekazał blisko 40 prezentów, w których znalazły się wyłącznie artykuły spożywcze oznaczone marką „Produkt Polski”, przekazane przez krajowych producentów żywności.

W gronie darczyńców akcji „Paczka bożonarodzeniowa dla kombatantów” z województwa Zachodniopomorskiego znaleźli się: Gospodarstwo Ekologiczne Sedina – Państwa Bożeny i Ryszarda Jaszczowskich, Ryby z Wyspy Wolin Jolanty Reiter oraz Sady Rajewscy reprezentowane przez Karolinę Rajewską.

Pomoc w rozwiezieniu wszystkich paczek zaoferowały również Wojska Obrony Terytorialnej.  Cała akcja jest inicjatywą Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

OT  Szczecin      

Informacje z regionów