Spotkanie z Gospodynią w Korolówce Osadzie - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Spotkanie z Gospodynią w Korolówce Osadzie

W dniu 27 czerwca br. w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Ireny Kosmowskiej w Korolówce Osadzie odbyło się spotkania dla Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu włodawskiego w ramach projektu fundacji „Polska Gospodyni”: Spotkania z Gospodynią.

Podczas „Spotkania z Gospodynią” miał miejsce cykl wykładów tematycznych m.in. na temat ubiegania się o środki na prowadzenie KGW, pozyskiwania funduszy na działalność lokalną oraz własny rozwój. Następnie odbyły się warsztaty kulinarne prowadzone przez przedstawiciela czasopisma „Gospodyni”.

W trakcie spotkania został przeprowadzony konkurs z wiedzy o działalności Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Zwyciężczynie konkursu zostały uhonorowane nagrodami.

Pracownicy Wydziału Rozwoju Rynków Rolnych KOWR OT w Lublinie prowadzili stoisko, na którym można było uzyskać informacje o bieżących działaniach KOWR oraz zaopatrzyć się w biuletyny i broszury jak również promowali stronę ,,Polska smakuje’’, pod szyldem której skupiają się polscy producenci certyfikowanej żywności wysokiej jakości.

OT Lublin

Informacje z regionów