Spotkania z Gospodynią w powiecie kozienickim - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Spotkania z Gospodynią w powiecie kozienickim

W dniu 25 września br. w Samwodziu odbyło się spotkanie Kół Gospodyń Wiejskich z powiatu kozienickiego zorganizowane w ramach projektu fundacji Polska Gospodyni–Spotkania z Gospodynią.

Podczas Spotkania z Gospodynią miał miejsce cykl wykładów przybliżający m.in. tematy: ubiegania się o środki na prowadzenie KGW i pozyskiwania funduszy na działalność lokalną oraz własny rozwój. Wydarzenie wzbogaciły warsztaty kulinarne prowadzone przez przedstawiciela czasopisma „Gospodyni”.

W trakcie spotkania został przeprowadzony konkurs z wiedzy o działalności Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa. Zwycięzcy otrzymali nagrody od OT KOWR.

Pracownicy Wydziału Rozwoju Rynków Rolnych oraz Sekcji Zamiejscowej w Kozienicach OT KOWR  w Warszawie prowadzili stoisko, na którym można było uzyskać informacje na temat bieżących działań Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa oraz zaopatrzyć się w biuletyny i broszury. Promowano również hasło Polska smakuje, pod szyldem której skupiają się polscy producenci certyfikowanej żywności wysokiej jakości.

OT Warszawa

Informacje z regionów