Ruszył zachodniopomorski „e-bazarek” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Ruszył zachodniopomorski „e-bazarek”

Warzywa, owoce, nabiał, miody i wędliny – między innymi takie produkty znajdziemy i kupimy na stronie zachodniopomorskiego e-bazarku. To kolejna platforma internetowej sprzedaży bezpośredniej, po serwisie zakupowym „Tu AGRO”, którą realizuje ZODR przy współpracy z Krajowym Ośrodkiem Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie.

Celem realizowanego pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi przedsięwzięcia jest umożliwienie producentom bezpłatnego umieszczania ogłoszeń i informacji z ofertami sprzedaży bezpośredniej oraz promocja rodzimych produktów. To przede wszystkim możliwość nabycia świeżych i regionalnych specjałów bezpośrednio od producenta praktycznie bez wychodzenia z domu.

Na stronie https://www.zachodniopomorskiebazarek.pl/ można znaleźć dziesiątki ofert wyrobów i przetworów wytworzonych w gospodarstwach domowych. Na specjalnie stworzonej witrynie znajduje się ponadto wykaz targowisk, na których można kupić świeże owoce i warzywa, a także unikatowa lista tradycyjnych produktów województwa zachodniopomorskiego ciesząca się dużą popularnością.

OT w Szczecinie

Informacje z regionów