Rozstrzygnięcie Konkursu kulinarnego „Gotujemy smacznie, zdrowo, internetowo”. - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Rozstrzygnięcie Konkursu kulinarnego „Gotujemy smacznie, zdrowo, internetowo”.

W dniu 15 czerwca 2022 r. nastąpiło rozstrzygnięcie X Wojewódzkiego Konkursu Kulinarnego „Gotujemy smacznie, zdrowo, internetowo” zorganizowanego przez Wojewódzką Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Łodzi oraz Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Łodzi.

Konkurs adresowany był do młodzieży z klas V-VIII szkół podstawowych z województwa łódzkiego a fundatorem nagród był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. W dniu 24 czerwca 2022 r w Szkole Podstawowej im. Oddziału Partyzanckiego „Błysk” w Paradyżu, podczas uroczystości zakończenia roku szkolnego, Dyrektor Oddziału Terenowego KOWR w Łodzi Janusz Ciesielski, wręczył nagrodę laureatce konkursu Lenie Jackowskiej za zajęcie I miejsca. Przygotowane przez Lenę danie - zupa krem z brokułów, pieczony łosoś z kaszą bulgur i kolorową sałatką oraz sok ze świeżo wyciskanych pomarańczy - zdobyło najwyższe uznanie konkursowego jury.

W imieniu organizatorów dziękujemy za udział uczestnikom, serdecznie gratulujemy zwyciężczyni i życzymy wszystkim udanych wakacji.

OT Łódź

Informacje z regionów