Regionalne obchody jubileuszu 25-lecia ARiMR w Olsztynie - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Regionalne obchody jubileuszu 25-lecia ARiMR w Olsztynie

20 września br. w auli UWM odbyły się uroczyste obchody 25-lecia Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Olsztynie. W uroczystości brali udział także przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Obchody jubileuszu były przepełnione wspomnieniami, gratulacjami, podziękowaniami ale również był to czas podsumowań. Gospodarzem uroczystości był Leszek Potorski, Dyrektor Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Regionalnego ARiMR, który oficjalnie przywitał przybyłych gości. Podczas spotkania w Olsztynie Tomasz Nowakowski, Prezes ARiMR przypomniał początki funkcjonowania instytucji oraz przedstawił zakres działalność Agencji.

Ważnym punktem obchodów były również wyróżnienie zasłużonych pracowników ARiMR odznaką honorową „Zasłużony dla rolnictwa” przyznawaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz medalem za długoletnią służbę przyznawanym przez Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Olsztynie reprezentował Jacek Pawlik – Zastępca Dyrektora, który na ręce gospodarza złożył list gratulacyjny z wyrazami uznania za wieloletnią współpracę przy realizacji zadań na rzecz rozwoju rolnictwa  w województwie warmińsko-mazurskim oraz życzenia dalszych sukcesów i satysfakcji z podejmowanych działań.  

Informacje z regionów