Półmetek Pikników z PRODUKTEM POLSKIM w woj. kujawsko-pomorskim - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Półmetek Pikników z PRODUKTEM POLSKIM w woj. kujawsko-pomorskim

W sobotę 9 lipca 2022r. w gminie Ryńsk odbył się ósmy Piknik z PRODUKTEM POLSKIM w woj. kujawsko-pomorskim z gościnnym udziałem Premiera Mateusza Morawickiego.

Eliminacje powiatowe konkursu Bitwa Regionów dla powiatów chełmińskiego i wąbrzeskiego w Myśliwcu odbyły się z udziałem Premiera Mateusza Morawieckiego.

Komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Tomaszewska, Michał von Ossowski oraz Kamil Szulc z pośród 11 potraw wybrała te najlepsze, które zostały nagrodzone. I miejsce przypadło w udziale dla Koła Gospodyń Wiejskich "Malinówki" w Malankowie. II miejsce zajęły panie z Koła Gospodyń Wiejskich Stolno a III miejsce swoim daniem wywalczyło Koło Gospodyń Wiejskich w Pływaczewie. Nagrody wręczył Premier Mateusz Morawiecki wraz z Sekretarz Stanu w MRiRW Anną Gembicką. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentowali Dyrektor Oddziału Terenowego w Bydgoszczy Wojciech Kędzia oraz z-ca Dyrektora Stanisław Zimnicki.

W woj. kujawsko-pomorskim zaplanowano 16 Pikników z Produktem polskim, podczas których odbywają się eliminacje w konkursie kulinarnym Bitwa Regionów. Serdecznie dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne wydarzenia.

OT Bydgoszcz

Informacje z regionów