Piknik z PRODUKTEM POLSKIM w Pakosławiu - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Piknik z PRODUKTEM POLSKIM w Pakosławiu

W niedzielne popołudnie 31.07.2022 r. przy hali sportowej w Pakosławiu odbył się Piknik z PRODUKTEM POLSKIM.

Na odwiedzających wydarzenie czekała słoneczna pogoda, lokalne produkty, rozmaite atrakcje i konkursy, dobra zabawa oraz występy które uprzyjemniały czas. Najwięcej emocji dostarczył konkurs kulinarny dla Kół Gospodyń Wiejskich „Bitwa Regionów”, w którym KGW z powiatu rawickiego stoczyły „bitwę” o najlepsze danie powiatu.

Komisja konkursowa oceniła potrawy i wybrała najlepsze danie, które przygotowały panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Pomocnie „AleBabki z Pomocna”, Kolejne były Koło Gospodyń Wiejskich w Golejewku – Czestramówki oraz Koło Gospodyń Wiejskich „Czerwone Fartuszki” w Osieku. Koło Gospodyń Wiejskich Dłoń, kulinarną rozgrywkę zakończyło z wyróżnieniem.

Wydarzenie odwiedzili m.in.: Sylwester Borowski asystent polityczny, który odczytał list Minister Rodziny i Polityki Społecznej Marleny Maląg skierowany do mieszkańców Pakosławia oraz Kół Gospodyń Wiejskich, Ewa Rosik, która w imieniu Posła na Sejm RP Jana Dziedziczaka, podziękowała KGW za ich trud i zaangażowanie. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu reprezentował Zastępca Dyrektora Marian Markiewicz.

Dziękujemy wszystkim za wspólnie spędzony czas.

OT POZNAŃ

Informacje z regionów