Piknik Strażacki w Krzczonowie - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Piknik Strażacki w Krzczonowie

W niedzielę 23 sierpnia br. w Krzczonowie w powiecie opoczyńskim odbył się Piknik Strażacki OSP.

Część oficjalną Pikniku Strażackiego OSP rozpoczęła uroczysta Msza Święta.

W wydarzeniu wzięli udział: Minister Antoni Macierewicz, Poseł Robert Telus, Radna Sejmiku Województwa Łódzkiego Beata Dróżdż oraz samorządowcy z powiatu opoczyńskiego i ościennych gmin.

Program imprezy obfitował w wiele atrakcji. Odwiedzający mogli obserwować Strażaków OSP Krzczonów w zainscenizowanej akcji podczas pokazu ratownictwa technicznego oraz Żołnierzy z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej z Tomaszowa Mazowieckiego w pokazie ratownictwa medycznego.

Nie zabrakło również występów na scenie. Przed zebraną publicznością wystąpił muzyk jazzowy Tomasz Kamiński, dzieci ze szkoły podstawowej w Brzustowcu oraz Panie z KGW z Krzczonowa.

Dużym zainteresowaniem wśród przybyłych gości cieszyły się kulinarne specjały, przygotowane i serwowane przez Panie z Koła Gospodyń Wiejskich. Na najmłodszych uczestników imprezy czekały dmuchane zjeżdżalnie na których mogli spożytkować nadmiar energii.

Na pikniku obecne były instytucje rolnicze. Reprezentantem Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa był  Pan Dyrektor Janusz Ciesielski oraz Zastępca Dyrektora Pan Marek Sarwa. Na stoisku KOWR, pracownicy Wydziału Rozwoju Rynków Rolnych odpowiadali na pytania beneficjentów.

Informacje z regionów