Piknik Rodzinny podczas X Jarmarku Benedyktyńskiego w Jarosławiu - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Piknik Rodzinny podczas X Jarmarku Benedyktyńskiego w Jarosławiu

W dniu 18 września br. podczas X Jarmarku Benedyktyńskiego w Jarosławiu, Odział Terenowy KOWR w Rzeszowie zorganizował pod patronatem Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi „Piknik Rodzinny”

X Jarmark Benedyktyński przyciągnął licznych Wystawców prezentujących wysokiej jakości żywność w tym producentów produktów ekologicznych oraz kilkanaście Kół Gospodyń Wiejskich. 

Wydarzenie zainicjowane zostało przez  gospodarza miejsca ks. Marka Pieńkowskiego oraz Dyrektora OT KOWR w Rzeszowie Jerzego  Borcza, który serdecznie podziękował za przybycie licznie zgromadzonym uczestnikom.

W ramach Pikniku Rodzinnego odbyła się degustacja przygotowana z polskich produktów wysokiej jakości, karkówek, kiełbasek, jabłek, gruszek oraz ciast, która cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród zgromadzonych gości.

Na scenie występowały okoliczne zespoły ludowe, umilające czas spędzony na terenie Opactwa Sióstr Benedyktynek w Jarosławiu. Najmłodsi mogli skorzystać z przygotowanych dla nich animacji.

Pracownicy Oddziału Terenowego na stoisku promocyjno-informacyjnym rozdawali zainteresowanym broszury i ulotki dotyczące projektu ustawy, której głównym celem jest wsparcie małych i średnich gospodarstw rodzinnych oraz udzielali  informacji nt.  bieżącej działalności KOWR.

OT Rzeszów

Informacje z regionów