Piknik rodzinny na Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Piknik rodzinny na Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich

W dniu 18 września br. na terenie Browaru Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim odbył się Festiwal Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od kuchni” wraz z piknikiem rodzinnym zorganizowanym przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Kielcach

Podczas Festiwalu Kół Gospodyń Wiejskich „Polska od kuchni” Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Kielcach zorganizował stoiska informacyjno-promocyjno-degustacyjne mające na celu promocję zdrowej, polskiej, ekologicznej i regionalnej żywności.

W  pikniku rodzinnym udział wzięli producenci regionalnej żywności, którzy dzięki inicjatywie OT Kielce mieli możliwość zaprezentowania swoich produktów pod hasłem „Polska smakuje”.

Najmłodsi uczestnicy wydarzenia korzystali z zabawy z animatorami oraz brali udział w grach planszowych, przygotowanych w strefie zabaw. Zwycięzcy zostali obdarowani zdrowym poczęstunkiem w postaci polskich owoców.

Uczestnicy pikniku mieli okazję do odwiedzenia stoiska informacyjnego, na którym pracownicy odpowiadali na wszelkie zadane pytania dotyczące działalności KOWR. Pieczę nad sprawnym przebiegiem pikniku sprawowali Dyrektor OT KOWR w Kielcach Jacek Toś oraz Zastępca Dyrektora Dariusz Stachowicz.

OT Kielce

Informacje z regionów