Piknik ,,Międzynarodowy Dzień Rodziny” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Piknik ,,Międzynarodowy Dzień Rodziny”

W dniu 15 maja br. odbył się piknik pod nazwą Międzynarodowy Dzień Rodziny w Sulejowie. Jego inicjatorem jest Marszałek Województwa Łódzkiego Grzegorz Schreiber. W pikniku uczestniczył Oddział Terenowy KOWR w Łodzi.

Pikniki rodzinne odbywają się z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera. W tym roku zaplanowano ich  21 i trwać będą do końca sierpnia 2022 r. Piknik w Sulejowie zgromadził kilka tysięcy uczestników, w tym samorządowców województwa łódzkiego, parlamentarzystów, m.in. Marszałka Seniora Sejmu RP Antoniego Macierewicza  oraz gospodarza pikniku Wicemarszałka Województwa Łódzkiego Zbigniewa Ziębę. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentował Zastępca Dyrektora OT w Łodzi Marek Sarwa.

Na przygotowanych stoiskach wystawienniczych odbywały się spotkania i konsultacje z beneficjentami funduszy europejskich, a osoby odwiedzające stoisko KOWR mogli dowiedzieć się o korzyściach płynących z dokonywania świadomych wyborów zakupowych. Kupując Produkt Polski mamy pewność, że został on wytworzony na terenie naszego kraju, z rodzimych surowców i że jest dobrej jakości.

Wydarzenie było także wspaniałą okazją do spędzenia czasu w rodzinnym gronie. Na najmłodszych gości czekały liczne atrakcje m.in. konkursy z nagrodami, dmuchańce i słodka kolorowa wata cukrowa. Nie mogło zabraknąć również przygotowanych przez KGW smacznych potraw i innych smakołyków. A na scenie prezentowały się lokalne zespoły ludowe.

OT Łódź


Informacje z regionów