Piknik Czernichowski – zabawa i pomoc - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Piknik Czernichowski – zabawa i pomoc

W dniu 27 czerwca br. na boisku LKS Wisła Czernichów odbył się Piknik Czernichowski zorganizowany przez Stowarzyszenie Sympatyków Gminy Czernichów. Zabawa i rekreacja, a przy tym szczytny cel – pomoc dla chorego Janka z Chrzanowa – takie intencje przyświecały rodzinnemu wydarzeniu.

Podczas Pikniku Czernichowskiego na przybyłych gości czekał szereg atrakcji, m.in: turniej piłkarski, turniej strzelecki, zajęcia karate, przejazd szybkich samochodów Need For Speed Cracow, pokazy strażackie i ratownicze, występy artystyczne czy koncert zespołu „Toporki”.

Punktem kulminacyjnym imprezy była licytacja, w której toczono batalię m. in. o koszulki i piłki podpisane przez znanych sportowców, kask strażacki ufundowany przez Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Łukasza Smółkę, czy przejażdżka sportowym samochodem ze znanym youtuberem. Zebrane w trakcie charytatywnej imprezy pieniądze pozwolą na pomoc małemu Jasiowi, który cierpi na SMA typu 1.

W pikniku udział wzięli pracownicy OT Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie, którzy zorganizowali stoisko informacyjno-promocyjne, na którym zachęcali do zakupu produktów lokalnych, tradycyjnych i regionalnych, a także przeprowadzili degustację jabłek pochodzących od lokalnych sadowników.

OT Kraków

Informacje z regionów