„Paczka bożonarodzeniowa dla kombatantów” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

„Paczka bożonarodzeniowa dla kombatantów”

W dniu 22 grudnia br. w siedzibie Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Lublinie żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej i Związku Narodowych Sił Zbrojnych odebrali 65 paczek w ramach akcji „Paczka bożonarodzeniowa dla kombatantów”, której inicjatorem jest MRiRW oraz KOWR.

Dzięki powyższej inicjatywie do kombatantów z terenu województwa lubelskiego trafią paczki z polską żywnością. Jest to również akcja, która stanowi praktyczną formę wsparcia i wyraz wdzięczności dla bohaterów walk o wolną i niepodległą Polskę.

Marek Wojciechowski Z-ca Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Lublinie przekazał 65 paczek żołnierzom odpowiedzialnym za dostarczenie ich do kombatantów z terenu województwa lubelskiego.

Każda z paczek zawiera wyroby żywnościowe z długim terminem przydatności, z oznaczeniem PRODUKT POLSKI wytworzone w kraju z użyciem rodzimych surowców. Artykuły zostały przekazane nieodpłatnie przez krajowych producentów żywności, którzy są zarejestrowani na stronie Polska Smakuje a swoje wyroby oznaczają logo PRODUKT POLSKI.

Wszystkim bohaterom składamy serdeczne życzenia z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego 2021 roku.

OT Lublin

Informacje z regionów