OT Kraków na Forum Ekonomicznym 2020 - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

OT Kraków na Forum Ekonomicznym 2020

Forum Ekonomiczne 2020, które w tym roku nosiło hasło ,,Europa po pandemii: Solidarność, Wolność, Wspólnota”, z powodów epidemicznych odbyło się nie w Krynicy-Zdroju, a w Karpaczu. W dniach 8-10 września przedstawiciele polskiego rządu, parlamentu oraz biznesu rozmawiali o przyszłości Europy Środkowo-Wschodniej w nowej rzeczywistości.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentowali Zastępcy Dyrektora Generalnego p. Sebastian Pieńkowski oraz p. Marcin Wroński, który uczestniczył w debacie „Ekspansja zagraniczna polskich firm. Czy mamy szansę na globalne czempiony?”.

Podczas tegorocznego Forum Ekonomicznego Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie, reprezentowany przez Dyrektor, p. Janinę Burzyńską, przygotował stoisko promocyjno-informacyjne. Odwiedzający mieli okazję do zapoznania się z działalnością KOWR a ponadto mogli skosztować przysmaki przygotowane na bazie lokalnych produktów. Większość dań przygotowywanych było na żywo, co zwiększało ich atrakcyjność. Nasze stoisko odwiedzili znamienici goście m.in. Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi, p. Jan Krzysztof Ardanowski oraz Człowiek Roku Forum Ekonomicznego 2020, prezes PKN Orlen, p. Daniel Obajtek.

Informacje z regionów