OT KOWR w Opolu zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym! - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

OT KOWR w Opolu zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym!

Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Opolu serdeczne zaprasza dzieci z województwa opolskiego do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

Celem konkursu jest budowanie świadomości zakupowej wśród dzieci uczęszczających do szkół podstawowych z terenu województwa opolskiego oraz pielęgnowanie nawyku czytania etykiet i zwracania uwagi na informacje zawarte na opakowaniach produktów. Konkurs kierowany jest do dzieci klasy I-III oraz klasy IV-VI.

Zgodnie z regulaminem konkursu pt. ”Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”, praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie lub mieszanie technik itp.), w formacie maksymalnie A3, w układzie poziomym lub pionowym. W pracach plastycznych starszej grupy wiekowej obowiązkiem jest wykorzystanie oznaczenia PRODUKT POLSKI zgodnie z obowiązującym wzorem.

                                                                                                                    

Formularze zgłoszeniowe i Prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do dnia 6 listopada 2020 r. na adres: 

opole@kowr.gov.pl

lub

KOWR OT w Opolu

ul. 1 Maja 6

45-068 Opole

        w tytule wpisując:
        KONKURS PLASTYCZNY - „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu. Zwycięży praca, która w kreatywnej i ciekawej formie zaprezentuje temat Konkursu „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Informacje z regionów