OT KOWR w Lublinie zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym! - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

OT KOWR w Lublinie zaprasza dzieci do udziału w konkursie plastycznym!

Oddział terenowy w Lublinie serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci do udziału w konkursie plastycznym „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

Konkurs ma za zadanie zwrócenie uwagi na walory polskich produktów spożywczych. Celem konkursu jest budowanie świadomości zakupowej, kształtowanie patriotyzmu konsumenckiego oraz promowanie oznaczenia PRODUKT POLSKI wśród dzieci uczęszczających do szkół podstawowych z terenu województwa lubelskiego.

Projekt realizowany jest w dwóch kategoriach wiekowych:

  • klasy I-III
  • klasy IV-VI

Zamierzeniem przedsięwzięcia jest rozpowszechnianie informacji na temat oznaczenia „PRODUKT POLSKI”, edukacja ekologiczna dzieci z województwa lubelskiego, a także  inspirowanie ich do zwracania uwagi na artykuły spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców. 

Formularze zgłoszeniowe i Prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan/plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do dnia 2 listopada 2020 r. na adres: lublin@kowr.gov.pl  w tytule wpisując:
KONKURS PLASTYCZNY - „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”

Gorąco zachęcamy do uczestnictwa w konkursie i życzymy udanej zabawy!

Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody!

Prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu.

Informacje z regionów