OT KOWR w Łodzi na Pikniku „W zdrowym Stylu”. - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

OT KOWR w Łodzi na Pikniku „W zdrowym Stylu”.

W dniu 26 czerwca 2022 r. Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Łodzi uczestniczył w pikniku organizowany w Parku na Zdrowiu w Łodzi. Organizatorem wydarzenia był Wojewoda Łódzki.

Na gości pikniku czekało wiele atrakcji, spotkanie z dietetykiem, pomiary cukru i nauka udzielania pierwszej pomocy, gry i zabawy dla dzieci, pokazy jogi, zumby oraz fitnessu a także inne formy zachęcania do zdrowego trybu życia. Gościem wydarzenia był Wojewoda Łódzki Tobiasz Adam Bocheński.

Wystawcy „Bazarku – prosto od rolnika”, oferowali uczestnikom zdrową polską żywność. Swoje oferty produktowe przedstawili:

- Gospodarstwo Rolno-Ogrodnicze Kamil Staroń - warzywa i owoce ekologiczne,

- Hubert Sokołowski Piekarnia „Prawdziwy chleb” - chleb żytni z mlekiem, żytni, żytni z żurawiną, gryczany, orkiszowy, chałki,

- „Produkty prosto z zagrody” Jadwiga Bęczek -kozie sery, mleko,

- „Kromle Korytnica” Elżbieta Szymańska - krowie sery, mleko,

- Grzegorz Balcerak - jabłka, czereśnie,

- „Żółty Parasol” Małgorzata Wawrzyniak - przetwory z żurawiny, przetwory z borówki, miody,

- Gospodarstwo rolno–pasieczne „Żyj zdrowo” Bogusław Wencel - miody, ziołomiody, domowe makarony z warzywami i ziołami, dżemy i syropy z płatków róż.

Oddział Terenowy KOWR w Łodzi zorganizował swoje stoisko informacyjno-promocyjne, na którym, zainteresowani mogli uzyskać informacje o programach i działaniach realizowanych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa. Pracownicy OT zapraszali także, na „Bazarek – prosto od rolnika, który, odbywa się w każdą sobotę (oprócz dni świątecznych) na dziedzińcu OT w Łodzi, ul. Północna 27/29.

OT Łódź

Informacje z regionów