OT KOWR w Białymstoku na Targach Ogrodniczych „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” w Szepietowie - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

OT KOWR w Białymstoku na Targach Ogrodniczych „Jesień w Sadzie i Ogrodzie” w Szepietowie

W pierwszy weekend października na terenach Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Szepietowie odbyły się Targi Ogrodnicze „Jesień w Sadzie i Ogrodzie" oraz Targi Leśne „Las i My". W jednym miejscu i czasie można było przygotować się na jesień na polach w sadach i ogrodach.

Wielu wystawców, tłumy zwiedzających, tysiące transakcji kupna – sprzedaży, degustacje wyrobów przygotowanych przez koła gospodyń wiejskich, wykłady, konkursy. W tym roku w Szepietowie zaprezentowało się około 140 wystawców. W większości z nich były to firmy z branży ogrodniczej, ale na Targach pojawili się również przedstawiciele związani z branżą odnawialnych źródeł energii oraz tradycyjnie wystawcy oferujący lokalną żywność i rękodzieło. Na zaproszenie organizatorów udział w Targach wziął OT KOWR w Białymstoku reprezentowany przez Panią Jadwigę Zabielską – Dyrektora OT KOWR. Natomiast na stoisku informacyjnym OT KOWR przygotowanym przez specjalistów, można było dowiedzieć się na temat UKUR - obrotu ziemią rolną oraz o bieżących mechanizmach realizowanych przez OT KOWR.

Informacje z regionów