OT KOWR Szczecin pomaga Kresowiakom - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

OT KOWR Szczecin pomaga Kresowiakom

W dniu 3 grudnia br. na terenie 14.zachodniopomorskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Szczecinie odbyła się IX Edycja akcji charytatywnej Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach – Boże Narodzenie 2022. W wydarzeniu, organizowanym przez Fundację Polskich Wartości, uczestniczył Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie.

 „Paczka dla Rodaka i Bohatera na Kresach – Boże Narodzenie 2022” jest częścią całorocznej akcji organizowanej od 2014 roku. Polega ona na wsparciu materialnym Polaków mieszkających na terytorium Litwy, Białorusi i Łotwy, szczególnie przed Świętami Bożego Narodzenia.

Pomoc w postaci paczek z żywnością o długim terminie przydatności trafia przede wszystkim do polskich rodzin oraz osób starszych i samotnych, znajdujących się w ciężkiej sytuacji materialnej, a także do instytucji takich jak szkoły, przedszkola, hospicja i kluby zrzeszające Polaków.

Już po raz kolejny do akcji przyłączył się Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Szczecinie. W podjętej akcji uczestniczyła Agnieszka Śpiewak p.o Dyrektor KOWR OT w Szczecinie.

OT Szczecin

Informacje z regionów