OT KOWR Białystok na Biesiadzie Miodowej w Kurowie - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

OT KOWR Białystok na Biesiadzie Miodowej w Kurowie

W dniach 27-28 sierpnia 2022 r. w siedzibie Narwiańskiego Parku Narodowego w Kurowie po raz XXII odbyła się Biesiada Miodowa.

Biesiada Miodowa w Kurowie to wieloletnia tradycja prezentacji miodów Podlasia, jako produktu lokalnego najwyższej jakości. Podczas 2-dniowej imprezy pszczelarze po raz kolejny oferowali najlepsze miody pochodzące z najczystszego obszaru Zielonych Płuc Polski. Organizatorem wydarzenia był Narwiański Park Narodowy.

Na zaproszenie organizatorów w wydarzeniu udział wziął Odział Terenowy KOWR w Białymstoku reprezentowany przez Jadwigę Zabielską Dyrektora OT. Na stoisku promocyjno-informacyjnym Polska smakuje przygotowanym przez OT KOWR w Białymstoku odbyła się degustacja regionalnych produktów od lokalnych producentów żywności, pod hasłami #KupujŚwiadomie, PRODUKT POLSKI
a pracownicy udzielali informacji o bieżących mechanizmach realizowanych przez KOWR. Stoiska handlowe z regionalnymi smakołykami, degustacje miodów, wystawy oraz koncerty to tylko niektóre z atrakcji Biesiady Miodowej w Kurowie. Odwiedzający mogli również wziąć udział w warsztatach edukacyjno-przyrodniczy odnoszący się do natury Narwiańskiego Parku Narodowego a czas odwiedzającym umilały zespoły i kapele ludowe. Powyższe wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających.

OT Białystok

Informacje z regionów