OT Koszalin organizuje konkurs „W Krainie owoców i warzyw” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

OT Koszalin organizuje konkurs „W Krainie owoców i warzyw”

Pełne energii dzieci przeżywają aktualnie trudny okres. Z jednej strony wolne, a z drugiej kwarantanna, z którą spotykają się pierwszy raz w życiu. Dlatego też KOWR Koszalin chcąc spożytkować dziecięcą wyobraźnie i energię skrywaną w domu organizuje konkurs.

Chcielibyśmy zachęcić wszystkie dzieci do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pn. „w Krainie owoców i warzyw”. Konkurs kierowany jest do dzieci klas I-V z podziałem na kategorie wiekowe tj. 1 kategoria I-III kasa, 2 kategoria IV-V klasa. Zadaniem uczestników Konkursu jest zinterpretowanie dowolną techniką plastyczną (rysunek, malarstwo, kolaż, techniki mieszane) tematu :„W Krainie owoców i warzyw”.

Konkurs poza aktywizacją dzieci w tak trudnym dla wszystkich okresie ma również promować zdrowe nawyki żywieniowe, które przecież są tak ważne w dobie szalejącego wirusa bazującego na słabej odporności. Preferujemy prace nadesłane drogą mailową aby zminimalizować potrzebę wyjścia z domu. Termin dostarczenia prac upływa 14.04.2020 r. Na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Więcej informacji w załączonym regulaminie.

Informacje z regionów