Noworoczny Podkarpacki Bazarek - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Noworoczny Podkarpacki Bazarek

W dniu 21 stycznia 2023 r., w Podkarpackim Ośrodku Doradztwa Rolniczego w Boguchwale odbył się Noworoczny „Podkarpacki Bazarek”. Wydarzenie cieszy się niegasnącą popularnością wśród klientów, którzy chętnie korzystają z szerokiego wachlarza podkarpackich produktów wysokiej jakości.

Inicjatywa okazała się doskonałym remedium na problemy branży drobnych producentów i przetwórców żywności wysokiej jakości z województwa podkarpackiego. Na stoisku Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa podczas Bazarku sprzedawali swoje wyroby wystawcy zarejestrowani na stronie www.polskasmakuje.pl.

Wędliny, sery krowie i kozie, pieczywo prosto z Bieszczad, soki owocowe, ekologiczne warzywa i owoce, miody i wyroby pszczelarskie, domowe ciasta i przetwory oraz wiele innych smacznych i zdrowych produktów, czekało na świadomych nabywców.

Alejki Podkarpackiego Bazarku wypełniły się również rękodziełem ludowym nawiązującym do Dnia Babci i Dziadka, a Koła Gospodyń Wiejskich kusiły wyśmienitymi potrawami oraz słodkimi wypiekami.

OT KOWR Rzeszów

Informacje z regionów