Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne w Małopolsce wybrane - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne w Małopolsce wybrane

W dniu 28 października br. w siedzibie MODR w Karniowicach odbyła się konferencja pt. „Agroturystyka w dobie zagrożenia epidemiologicznego”, podczas której nagrodzeni zostali laureaci konkursu Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne w Małopolsce

Konkurs na Najlepsze Gospodarstwo Agroturystyczne w Małopolsce organizowany przez Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Karniowicach ma za zadanie promocję gospodarstw agroturystycznych, w szczególności w tak trudnym czasie, jak pandemia COVID-19. Województwo małopolskie, które jest bogate w atrakcje turystyczne, posiada sporą i ciekawą bazę noclegową, złożoną w dużej mierze z gospodarstw agroturystycznych.

Nagrody laureatom konkursu ufundowane przez  OT KOWR w Krakowie wręczył Mirosław Boruta Krakowski, Zastępca Dyrektora Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie.

Podczas konferencji pt. „Agroturystyka w dobie zagrożenia epidemiologicznego” uczestnicy stacjonarnie oraz w formie online mogli dowiedzieć się m.in. o tradycji i kulturze w turystyce wiejskiej, budowaniu własnej marki czy dobrych praktykach w branży agroturystycznej.

OT Kraków

Informacje z regionów