Nagrody dla zwycięzców konkursu plastycznego na Warmii i Mazurach - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Nagrody dla zwycięzców konkursu plastycznego na Warmii i Mazurach

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Olsztynie nagrodził laureatów konkursu „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

Konkurs na Warmii i Mazurach odkrył talenty plastyczne, których twórczość oczarowała komisję konkursową. Zwycięskie prace wyróżniały się pomysłowością, kolorem, pracochłonnością i zgodnością z tematem. 

Pracownicy KOWR OT w Olsztynie osobiście  dostarczyli nagrody laureatom konkursu.

Dzieci na spotkaniach chętnie opowiadały jak przebiegał proces twórczy. Wielokrotnie prace powstawały przez kilka dni. To wielki sukces, biorąc pod uwagę, że dzieci uczą się zdalnie i nie mają bezpośredniego kontaktu ze swoimi nauczycielami plastyki.

Składamy podziękowania kadrze nauczycielskiej i rodzicom za wsparcie uczestników konkursu oraz za zaangażowanie w budowaniu świadomości zakupowej, zwracając uwagę dzieci na artykuły rolno-spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców. Dziękujemy za rozpowszechnianie informacji na temat oznaczenia „PRODUKT POLSKI”.

W kategorii I-III nagrody otrzymali:

I miejsce – Jakub Rojewski,

II miejsce – Jan Golmanowski,

III miejsce –  Lena Krych.

W kategorii IV-VI zwycięzcami zostali:

I miejsce –  Laura Bielska,

II miejsce – Michał Zyśk,

III miejsce – Michał Matelak,

Wyróżnienia otrzymali w kategorii I-III Karolina Gajkowska, Norbert Żuralski, Oliwia Brzostek i w kategorii IV-VI Wiktoria Pawelec, Zofia Dolińska i Agata Piątek.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie a laureatom serdecznie gratulujemy.

OT Olsztyn

Informacje z regionów