Nagraj własny spot wspierający polskich rolników i przedsiębiorców - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Nagraj własny spot wspierający polskich rolników i przedsiębiorców

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Bydgoszczy zaprasza mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego do udziału w konkursie polegającym na nagraniu krótkiego spotu zachęcającego do zakupu polskich produktów rolno-spożywczych. Dzięki tym działaniom wspieramy polskich rolników i przedsiębiorców.

Konkurs będzie rozgrywany w dwóch kategoriach: indywidualnej i zespołowej. Do udziału w nim zapraszamy zarówno dzieci, jak i dorosłych, a także organizacje, stowarzyszenia, kluby sportowe, jak choćby Koła Gospodyń Wiejskich.

Warto włączyć się w akcję i przedstawić swoje argumenty, zachęcając tym samym do patriotyzmu konsumenckiego i zakupu polskich produktów rolno-spożywczych. Każdy może stać się ambasadorem kampanii „Kupuj świadomie – PRODUKT POLSKI”. Wystarczy tylko nagrać krótki spot, zamieścić na swoim profilu, oznaczyć #KupujŚwiadomie #ProduktPolski #KOWRBydgoszcz oraz przesłać e-mailem swoje zgłoszenie.

Najciekawsze spoty zostaną nagrodzone. Jednak najważniejsza będzie satysfakcja z uczestnictwa w inicjatywie wspierającej polskich rolników i producentów, szczególnie w tym trudnym okresie.

Ze szczegółowymi informacjami i regulaminem można zapoznać się również na www.facebook.com/kowrbydgoszcz lub #kowrbydgoszcz.

OT w Bydgoszczy

Informacje z regionów