Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW

Tegoroczna Wystawa Rolnicza AGRO SHOW w Bednarach, której organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych, odbyła się w dniach 23-25 września.

To już XXIII edycja wydarzenia, która rokrocznie gromadzi tysiące zwiedzających. Nowoczesne maszyny oraz sprzęt rolniczy, ale także szeroka oferta producentów nasion, środków ochrony roślin, firm z sektora finansowego i innych branż związanych z rolnictwem sprawia, że rolnicy przybywający na wydarzenie mają doskonałą okazję zapoznania się z kompletną ofertą usług dla rolnictwa. Nieodłącznym elementem wystawy są prezentacje najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.

Ponadto w wydarzeniu biorą udział przedstawiciele wszystkich instytucji związanych z rolnictwem. Na stoisku Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa, Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Centrum Doradztwa Rolniczego, Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego odwiedzający Wystawę mieli możliwość zapoznania się z najświeższymi informacjami oraz mechanizmami administrowanymi przez instytucje.

Międzynarodową Wystawę Rolniczą odwiedził Wiceminister Rolnictwa Krzysztof Ciecióra, oraz Poseł na Sejm RP Jan Krzysztof Ardanowski. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentował Zastępca Dyrektora Generalnego KOWR Marcin Wroński oraz Zastępca Dyrektora Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Poznaniu Krzysztof Buchelt.

OT Poznań

Informacje z regionów