Małopolski e-bazarek zaprasza! - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Małopolski e-bazarek zaprasza!

Realizując działania mające na celu promocję polskich produktów oraz budowanie konkurencyjności rodzimych, lokalnych producentów, Małopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Karniowicach uruchomił portal www.malopolskiebazarek.pl. Do udziału w projekcie został zaproszony Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Krakowie.

Małopolski e-bazarek ( https://www.malopolskiebazarek.pl/ ) dedykowany jest rolnikom, producentom, przetwórcom oraz Kołom Gospodyń Wiejskich. Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne i umożliwia wystawcom poszerzenie swojego rynku zbytu oraz skrócenie łańcucha dostaw. Pomysł ten jest odpowiedzią na kryzys gospodarczy wywołany pandemią COVID-19 i służy pomocy polskim producentom w dotarciu do konsumentów.

OT KOWR w Krakowie wraz z MODR–em z siedzibą w Karniowicach serdecznie zaprasza na portal Małopolski e-bazarek wszystkich producentów regionalnej i ekologicznej żywności, rolników a także Koła Gospodyń Wiejskich do rejestracji, a osoby ceniące dobre, tradycyjne produkty do odwiedzania serwisu i korzystania z usług wystawców.

OT w Krakowie

Informacje z regionów