Lato z Funduszami Europejskimi w woj. łódzkim - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Lato z Funduszami Europejskimi w woj. łódzkim

W dniach 23 lipca, 4 i 6 sierpnia br. przedstawiciele Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddziału Terenowego w Łodzi uczestniczyli w Piknikach Rodzinnych pt. ,,Lato z funduszami europejskimi” organizowanymi przez Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego.

W dniu 26 lipca odbył się piknik w Twardej w powiecie tomaszowskim, 4 sierpnia w Wielkiej Woli w powiecie opoczyńskim, natomiast w dniu 6 sierpnia w Wielgomłynach w powiecie radomszczańskim.

Piknik Rodzinny ,,Lato z funduszami europejskimi” jest wspaniałą okazją do spędzenia czasu w rodzinnym gronie oraz okazją do pozyskiwania informacji nt. Funduszy Europejskich, o działaniach prowadzonych przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, a także inne instytucje województwa.

Festyny odbywają się z inicjatywy Marszałka Województwa Łódzkiego Grzegorza Schreibera.

Na stoiskach wystawienniczych przygotowano konsultacje i spotkania z beneficjentami Funduszy Europejskich. Odwiedzający stoisko KOWR otrzymywali informacje nt. korzyści płynących z dokonywania świadomych wyborów zakupowych. Podkreślano, iż kupując Produkt Polski mamy pewność, że został on wytworzony na terenie naszego kraju.

Na najmłodszych gości czekały liczne atrakcje konkursy z nagrodami, dmuchańce i słodka kolorowa wata cukrowa. Nie mogło zabraknąć również przygotowanych przez KGW regionalnych potraw i różnego rodzaju smakołyków.

W Piknikach uczestniczy dyrekcja OT Łódź na czele z dyrektorem Januszem Ciesielskim oraz zastępcy dyrektora Beata Ozga-Flejszer i Marek Sarwa.

Głównym celem tego wydarzenia jest przybliżenie mieszkańcom informacji na temat korzystania z funduszy europejskich  w województwie łódzkim.

OT Łódź

Informacje z regionów