Lato z Funduszami Europejskimi - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Lato z Funduszami Europejskimi

W dniu 23 czerwca br. Zduny w powiecie łowickim były pierwszym z 21 miejsc na mapie województwa łódzkiego, gdzie zorganizowany został Piknik Rodzinny ,,Lato z funduszami europejskimi”

Piknik Rodzinny ,,Lato z funduszami europejskimi” był wspaniałą okazją do spędzenia czasu w rodzinnym gronie oraz pozyskania informacji nt. Funduszy Europejskich, licznych instytucjach województwa oraz  działaniach Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Festyny, których zaplanowano 21, odbywają się z inicjatywy marszałka województwa łódzkiego Grzegorza Schreibera.

Na stoiskach wystawienniczych przygotowano konsultacje i spotkania z beneficjentami Funduszy Europejskich. Odwiedzający stoisko KOWR otrzymywali informacje nt. korzyści płynących z dokonywania świadomych wyborów zakupowych. Podkreślano, iż kupując Produkt Polski mamy pewność, że został on wytworzony na terenie naszego kraju.

Na scenie zaprezentowały się zespoły ludowe, m. innymi ,,Ksinzoki z Łowicza i Zespół Pieśni i Tańca Blichowiacy

Na najmłodszych gości czekały liczne atrakcje m. innymi. zabawa z DJ-em, konkursy z nagrodami, dmuchańce i słodka kolorowa wata cukrowa. Nie mogło zabraknąć również przygotowanych przez KGW różnego rodzaju smakołyków.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentował Zastępca Dyrektora OT Łódź Marek Sarwa.

Głównym celem tego wydarzenia jest przybliżenie mieszkańcom informacji na temat korzystania z funduszy europejskich  w województwie łódzkim.

Na zakończenie pikniku w Zdunach wszyscy obecni wspólnie z marszałkiem Grzegorzem Schreiberem zgromadzili się w strefie kibica żeby trzymać kciuki i kibicować polskiej reprezentacji w meczu ze Szwecją.

OT Łódź

Informacje z regionów