Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego na Dniach Pola w Cukrowni Kluczewo - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego na Dniach Pola w Cukrowni Kluczewo

W dniu 6 lipca br. w miejscowości Łęczyna na terenie gospodarstwa rolnego ROLPOL Sp. z o.o. w gminie Stara Dąbrowa odbył się Dzień Pola Cukrowni Kluczewo.

W Dniu Pola udział wzięli m.in. Edward Szczepanik Prezes Zarządu Okręgowego Związku Plantatorów Buraka Cukrowego – Zarząd Rejonowy w Szczecinie, Edward Kosmal Członek Prezydium NSZZ Rolników Indywidualnych  Solidarność oraz Paweł Więckowski Kierownik Placówki Terenowej w Stargardzie. Organizator spotkania czyli Krajowa Spółka Cukrowa S.A. była reprezentowana przez Marka Derezińskiego – Członka Zarządu Spółki.

W imprezie uczestniczyła Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego, która przedstawiła szeroką ofertę odmian KHBC oraz przeprowadziła wiele branżowych konsultacji i rozmów z plantatorami. Zwiedzający mieli także okazje poznać produkty marek „Polski Cukier” i „Polskie Przetwory” oraz szeroką ofertę Spółek Grupy Kapitałowej KSC S.A. (Fabryki Cukierków „Pszczółka” Sp. z o.o., Przedsiębiorstwa  Zbożowo-Młynarskiego „PZZ” w Stoisławiu S.A., Przedsiębiorstwa Przemysłu Ziemniaczanego „Trzemeszno” Sp. z o.o.).

W tegorocznej edycji imprezy uczestniczyło blisko 200 gości i było to kolejne wydarzenie z cyklu „Dni Pola” organizowanych w oddziałach przez Krajową Spółkę Cukrową S.A.

Informacje z regionów