Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa O T w Łodzi partnerem Plebiscytu „MISTRZOWIE AGRO 2020” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa O T w Łodzi partnerem Plebiscytu „MISTRZOWIE AGRO 2020”

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Łodzi został partnerem Plebiscytu MISTRZOWIE AGRO 2020 i ufundował nagrodę w kategorii Koło Gospodyń Wiejskich Roku.

MISTRZOWIE AGRO to największy w Polsce plebiscyt wiejski i rolniczy. Organizatorami akcji są ogólnopolski serwis i magazyn dla rolników "Strefa Agro" oraz dzienniki regionalne ukazujące się w każdym województwie. Co roku przyznawane są prestiżowe nagrody w kategoriach Rolnik Roku, Sołtys Roku i Koło Gospodyń Wiejskich Roku.

Przebieg Plebiscytu odbył się w trzech etapach – na szczeblu powiatowym, wojewódzkim oraz ogólnopolskim.

Kandydatów do nagród nominują partnerzy i patroni akcji - organizacje rolnicze i wiejskie oraz samorządy.  Nominacje zgłaszają też dziennikarze, a swoje zgłoszenia mogą przesyłać także Czytelnicy dzienników regionalnych.

Spośród 23 Kół etapu wojewódzkiego tytuł Koła Gospodyń Wiejskich Roku 2020 zdobyło Koło Gospodyń Wiejskich  Baziowe Kotki w Kotkowie.

Wręczenie nagrody w postaci robota kuchennego i pucharu odbyło się  w siedzibie OT KOWR w Łodzi w którym uczestniczyli Dyrektor Janusz Ciesielski  oraz Zastępcy Dyrektora Marek Sarwa i Beata Ozga-Flejszer.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

OT Łódź

Informacje z regionów