KOWR na „Spotkaniu z Gospodynią” w Wielkopolsce - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

KOWR na „Spotkaniu z Gospodynią” w Wielkopolsce

W dniu 9 października br. w Kraśnicy w gminie Golina odbyło się „Spotkanie z Gospodynią” zorganizowane przez Koło Gospodyń Wiejskich w Kraśnicy. Partnerem wspierającym wydarzenie był Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu.

Podczas „Spotkań z Gospodynią” Fundacja Polska Gospodyni realizuje jeden z najważniejszych celów statutowych, jakim jest promocja zdrowia i wiedzy o zdrowiu. Służy temu współpraca fundacji z ALAB laboratoria.

Spotkanie prowadziła  Alina Kuźmina wiceprezes Fundacji Polska Gospodyni, wprowadzając uczestniczki w tematykę działań na rzecz lokalnej społeczności.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu jako partner wspierający wydarzenie i działający bezpośrednio na rzecz producentów rolnych przybliżył zgromadzonym informacje na temat własnej działalności. Przekazana wiedza pozwoliła najaktywniejszym uczestniczkom spotkania wziąć udział w konkursie wiedzy o KOWR i wygrać atrakcyjne nagrody.

Laureatom konkursu nagrody wręczył Krzysztof Buchelt- Z-ca Dyrektora Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Poznaniu.

Ostatnim punktem spotkania były wspólne warsztaty kulinarne.

OT Poznań

Informacje z regionów