Konkurs plastyczny z nagrodami w OT KOWR Szczecin - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Konkurs plastyczny z nagrodami w OT KOWR Szczecin

„Zdrowe smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe” to hasło przewodnie konkursu plastycznego dla dzieci szkół podstawowych, który został ogłoszony przez Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Szczecinie.

Konkurs adresowany jest do uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego, zamieszkujących powiaty: choszczeński, goleniowski, gryfiński, gryficki, kamieński, łobeski, myśliborski, policki, pyrzycki, stargardzki, miasto Szczecin i Świnoujście. Jego nadrzędnym celem jest zwrócenie uwagi dzieci w wieku szkolnym na artykuły rolno-spożywcze wytworzone w Polsce z użyciem polskich surowców, budowanie świadomości zakupowej wśród najmłodszych, pielęgnowanie nawyku czytania etykiet i zwracania uwagi na informacje na opakowaniach produktów.

Zgodnie z regulaminem praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką plastyczną (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie lub mieszanie technik itp.), w formacie maksymalnie A3, w układzie poziomym lub pionowym. Formularze zgłoszeniowe i prace konkursowe, należy przekazać do Organizatora w formie elektronicznej (zdjęcie lub skan / plik w formacie JPG, TIFF, PDF itp.) drogą mailową w nieprzekraczalnym terminie do dnia 30.10.2020 r. na adres: szczecin@kowr.gov.pl, podając w tytule maila: Konkurs plastyczny „Zdrowe, smaczne, kolorowe – kupuję produkty krajowe”.

Atrakcyjne nagrody za najpiękniejsze i najbardziej kreatywne prace zostały przewidziane w dwóch kategoriach: klasy I-III oraz IV–VI.

Szczegóły konkursu plastycznego załączamy w poniższym regulaminie.

Informacje z regionów