Konkurs "Nasze Dobre Podkarpackie" rozstrzygnięty - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Konkurs "Nasze Dobre Podkarpackie" rozstrzygnięty

W dniu 10 listopada br. przedstawiciele Oddziału Terenowego Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Rzeszowie wzięli udział w pracach Kapituły konkursu „Nasze Dobre Podkarpackie”

Była to osiemnasta edycja konkursu „Nasze Dobre Podkarpackie”, którego celem jest wyłonienie i promowanie produktów, usług i inicjatyw realizowanych przed podkarpackie przedsiębiorstwa, rolników, producentów, samorządy i stowarzyszenia. Warto podkreślić, że Podkarpackie firmy wytwarzają zdrową i smaczną żywność, wysokiej jakości produkty przemysłowe, a wiele z nich świadczy usługi na najwyższym poziomie.

W skład Kapituły wchodziło 14 osób, reprezentujących instytucje i media Podkarpackie. Laureaci konkursu zostali uhonorowani przez Prezesa Gazety Codziennej Nowiny oraz Dyrektora OT KOWR Rzeszów Jerzego Borcza. Wśród Nagrodzonych znalazły się między innymi liczni przetwórcy wędlin, piekarze prezentujący wyśmienity chleb oraz przetwórcy ekologicznego nabiału.

Gala podsumowująca odbyła się w Hotelu Prezydenckim w Rzeszowie, gdzie doszło do uroczystego wręczenia nagród i wyróżnień dla najlepszych produktów i usług, jakie można spotkać w Rzeszowie. Była to doskonała okazja do promowania hasła #KupujŚwiadomie PRODUKT POLSKI .

OT KOWR Rzeszów

Informacje z regionów