Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ

W niedzielę 2 października 2022r. w Marszewie, w powiecie pleszewskim, odbyły się Jesienne Targi Rolno-Ogrodnicze AGROMARSZ pod hasłem „Przyjazna energia w domu i zagrodzie”. Wydarzeniu towarzyszył II Piknik Wielkopolskich Kobiet Gospodarnych oraz Dzień Kukurydzy.

Na odwiedzających czekał kiermasz ogrodniczy, prezentacje ciągników, sprzętu rolniczego, materiałów budowlanych oraz urządzeń wykorzystujących odnawialne źródła energii.

Podczas targów nie zabrakło pysznego jedzenia. Odwiedzający mogli kosztować regionalne przysmaki przygotowane przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Poznaniu, reprezentowany przez Dyrektora OT Bogdana Fleminga, w ramach kampanii „WYBIERZ ŻYWNOŚĆ EKOLOGICZNĄ W WIELKOPOLSCE” zorganizował stoisko informacyjno-promocyjne cieszące się dużym zainteresowaniem. Na dzieci czekały kolorowanki, krzyżówki dotyczące rolnictwa i produktów ekologicznych. Spotkania z najmłodszymi były doskonałą okazją, żeby opowiedzieć im czym jest rolnictwo i produkcja ekologiczna, aby w przyszłości mogły podejmować świadome decyzje zakupowe.

OT Poznań

Informacje z regionów