Jesień w Ogrodzie i Kulinarna Promocja Karpia - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Jesień w Ogrodzie i Kulinarna Promocja Karpia

W dniu 20 września 2020 roku w Minikowie obyły się targi ogrodnicze pn. „Jesień w Ogrodzie i Kulinarna Promocja Karpia” organizowane przez Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego W Minikowie oraz CGFP Ryby sp. z o.o. Gospodarstwo Rybackie „Ślesin”.

W czasie Targów zaprezentowały się firmy oferujące krzewy ozdobne, rośliny cebulowe, kwiaty balkonowe oraz domowe. Wśród wystawców nie zabrakło stoisk z architekturą ogrodową, narzędziami i sprzętem do produkcji ogrodniczej, a także wyposażeniem i aranżacją ogrodów. Na Targach można było zapoznać się również z ofertą producentów i dystrybutorów z branż związanych z ekologią i ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, systemami grzewczymi i pszczelarstwem. W ramach tego wydarzenia Kujawsko Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zorganizował również wystawę drobnego inwentarza.

Jesienne Targi to spotkanie z polską tradycją, jak również doskonała okazja do zapoznania się z ofertą produktów regionalnych, tradycyjnych i ekologicznych. Wśród wystawców nie zabrakło stoisk Kół Gospodyń Wiejskich. Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa reprezentował Zastępca Dyrektora Generalnego Pan Marcin Wroński.

Pracownicy OT KOWR w Bydgoszczy zorganizowali  stoisko informacyjne gdzie udzielali informacji na temat bieżących działań Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Informacje z regionów