Jesień TVP 3 Lublin z #KupujŚwiadomie PRODUKT POLSKI - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Jesień TVP 3 Lublin z #KupujŚwiadomie PRODUKT POLSKI

W dniu 12 grudnia br. na terenie „Jarmarku Lubelskiego” odbyło się wydarzenie „Jesień z TVP 3 Lublin” organizowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa Oddział Terenowy w Lublinie we współpracy z TVP 3 Lublin.

Audycja poświęcona była podsumowaniu ogólnopolskiej kampanii informacyjnej #Kupujświadomie PRODUKT POLSKI prowadzonej na terenie województwa lubelskiego.

Program przygotowany przez TVP 3 Lublin był emitowany na żywo w dniu 12.12.2020 r., a podczas relacji zostały zaprezentowane min. wywiady z Dyrekcją KOWR OT w Lublinie, Magdaleną i Robertem Niedziałek, twórcami Jarmarku Lubelskiego, producentami posiadającymi produkty  z oznaczeniem PRODUKT POLSKI oraz z Paniami z Kół Gospodyń Wiejskich.

Podczas programu odbyło się również uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu na wykonanie i nagranie świątecznego spotu promocyjno-reklamowego zachęcającego do świadomych zakupów produktów oznaczonych znakiem „PRODUKT POLSKI”.

Uczestnikami powyższych zmagań były Koła Gospodyń Wiejskich działające na terenie województwa lubelskiego, które wykorzystując swoją kreatywność miały za zadanie przedstawić w ciekawej formie promocję polskich produktów.

Kamila Grzywaczewska Dyrektor oraz Marek Wojciechowski Z-ca Dyrektora KOWR OT w Lublinie nagrodzili trzy zwycięskie Koła Gospodyń Wiejskich: I miejsce KGW Maryniów, II miejsce KGW Zabłocianki i III miejsce KGW Paszenki.

OT Lublin

Informacje z regionów