Jarmark Wielkanocny w Szczecinie - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Jarmark Wielkanocny w Szczecinie

Jak co roku o tej porze w Szczecinie, 13 i 14 kwietnia br., odbył się Jarmark Wielkanocny. W imprezę włączył się aktywnie OT KOWR w Szczecinie, który przygotował wyjątkowe stoisko „Polska smakuje”.

Degustacje regionalnych przysmaków i produktów wysokiej jakości, promocja lokalnych producentów zarejestrowanych na portalu "Polska Smakuje" to tylko nieliczne atrakcje, które czekały na wszystkich gości jarmarku. Zorganizowane przez KOWR OT Szczecin stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem szczecinian oraz gości z całego regionu. Zachodniopomorscy wystawcy skupieni wokół marki „Polska smakuje” zaprezentowali swoje najlepsze produkty i specjały w postaci miodów, serów, wędlin, pieczywa, pierników, ciast, syropów, konfitur oraz dżemów. Chętnych do spróbowania tych wyjątkowych przysmaków, a przy okazji zrobienia zakupów na wielkanocny stół nie brakowało.

Dwudniowy Jarmark Wielkanocny w Szczecinie był również świetną okazją do spędzenia przedświątecznego weekendu w wyjątkowej atmosferze. W programie imprezy nie zabrakło bowiem zabaw i ciekawych warsztatów dla najmłodszych, konkursów z nagrodami oraz koncertów miejscowych zespołów oraz kapel ludowych. Ponadto podczas trwania imprezy pracownicy KOWR OT w Szczecinie zachęcali zwiedzających do poszukiwania innych wyjątkowych, lokalnych produktów na aplikacji „Polska Smakuje”.

Informacje z regionów