Jarmark Wielkanocny w Koszalinie - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Jarmark Wielkanocny w Koszalinie

Miniony weekend w Koszalinie obfitował w wiele atrakcji. Jednak największą uwagę przykuwał Jarmark Wielkanocny organizowany przez KOWR w centrum handlowym Emka. Było to już drugie tego typu przedsięwzięcie organizowane przez OT w Koszalinie. Po razy pierwszy KOWR podjął się organizacji Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Okazało się, że formuła jest na tyle atrakcyjna, że postanowiliśmy powtórzyć sytuację również w Święta Wielkiej Nocy jednak tym razem na dużo większą skalę - mówi Dyrektor KOWR OT w Koszalinie Krzysztof Nieckarz.

Od piątku 12 kwietnia na terenie centrum handlowego wyrosło miasteczko sygnowane logiem "Polska Smakuje" w ramach, którego można było znaleźć dwudziestu różnych lokalnych producentów i sumie czterdzieści różnych produktów. Było kolorowa i wiosennie, a przede wszystkim pysznie. Na mieszkańców Koszalina poza produktami czekała cała moc atrakcji. Od pokazów kulinarnych prowadzonych przez Pawała Romankiewicza, poprze porady dietetyczki Marty Pawelec. Z kolei nie lada atrakcja dla dzieci była możliwość pocałowania i objęcia Alpaków, czy obejrzenia królików. A wszystko to zwieńczone zostało pokazem tańca przygotowanym przez grupę KingaDance.

Informacje z regionów