Inauguracja „Bazarku – prosto od rolnika” - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

Inauguracja „Bazarku – prosto od rolnika”

W sobotę 23 października 2021 r. na parkingu siedziby KOWR w Łodzi zainaugurowano pierwszy „Bazarek – prosto od rolnika”. Na kupujących czekała bogata oferta wysokiej jakości artykułów spożywczych pochodzących od lokalnych wytwórców.

W wydarzeniu uczestniczyło wielu dostojnych gości, w tym między innymi poseł Robert Telus, Przewodniczący Komisji Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Tomasz Bocheński, Wojewoda Łódzki, Andrzej Górczyński, członek zarządu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Oddział Terenowy KOWR w Łodzi reprezentowali: Janusz Ciesielski, Dyrektor i Marek Sarwa, zastępca Dyrektora.

Na kupujących czekała bogata oferta wysokiej jakości artykułów spożywczych pochodzących od lokalnych wytwórców, w tym m.in. sery, wędliny, warzywa, soki i syropy z owoców, kiszonki, oleje tłoczone na zimno, makarony, przetwory, miody i ziołomiody prosto z pasieki. Dużym zainteresowaniem cieszyły się swojskie wędliny, kozie mleko, miody oraz prawdziwy chleb.

Bazarek prosto od rolnika to miejsce przygotowane przez Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa OT w Łodzi, na którym można zakupić bezpośrednio od rolnika  ekologiczne świeże, polskie produkty.

Kolejna edycja „Bazarku – prosto od rolnika” została zaplanowana na 30 października br., na którą serdecznie zapraszamy.

OT Łódź

Informacje z regionów