II Podkarpacki Kongres Spożywców - Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa

Menu górne z lewej strony

Menu górne z prawej strony

II Podkarpacki Kongres Spożywców

W dniu 23 czerwca 2020 r. Oddział Terenowy Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa w Rzeszowie uczestniczył w II Podkarpackim Kongresie Spożywców. Wydarzenie zorganizowało Centrum Promocji Biznesu przy współpracy z CWK Operator Sp. z o.o. Odbyło się w gościnnych progach Centrum Wystawienniczo Kongresowego Województwa Podkarpackiego G2A Arena w Jasionce.

Relacja z wydarzenia była dostępna on-line. Eksperci poruszyli tematykę „Rynku spożywczego Podkarpacia oraz Polski w kontekście wyzwań i perspektyw”, a także „Żywności w e-commerce, w ramach rozwoju sprzedaży”. W trakcie Kongresu przedstawiono „Podkarpackie wędrówki kulinarne”, prezentację, która obejmowała swoim zakresem najciekawsze destynacje kulinarne woj. podkarpackiego.

Uczestnicy, producenci żywności wysokiej jakości z Podkarpacia zaprezentowali swoje wyroby na przygotowanych stoiskach oraz udzielili wywiadów do lokalnych mediów, promując jednocześnie, to co najsmaczniejsze w województwie.

OT KOWR Rzeszów zorganizował stoisko promocyjno- informacyjne, na którym udzielano odpowiedzi na pytania dotyczące działalności Krajowego Ośrodka Wsparcia Rolnictwa.

Informacje z regionów